Новини

“Слуги народу” все частіше повторюють заяви Кремля – Гай про критику мовного закону

“Слуги народу” все частіше повторюють заяви Кремля – Гай про критику мовного закону

Заяви депутатів провладної партії “Слуга народу” щодо того, ніби мовний закон пов’язаний з російською агресією, є повторенням наративів Кремля.

Про це в ефірі “Прямого” заявив волонтер, голова Благодійного фонду “Мир і КО” Мирослав Гай.

“Атака на мовний закон є системною. Навіть Угорщина через проросійських політиків намагалися скасувати цілий ряд заходів НАТО через мовний закон. Тепер ми чуємо заяви Лукашенка і депутата від “Слуги народу Устенка про те, що цей закон є проблемою для Росії. Насправді, це спекуляція, мета якої – завдати удару по національних інтересах України шляхом дискредитації цього закону. Дійсно, мовний закон є доволі потужним і створює деякі проблеми для РФ”, – сказав волонтер.

Гай також зазначив, що  представники провладної партії використовують ворожі меседжі у своїх заявах.

“Депутати від “Слуги народу” все частіше використовують наративи Кремля. І не важливо, свідомо чи ні вони це роблять. Але, якщо вони грають на користь агресору, то вони все одно винні. Однак, я гадаю, що це свідома політика, оскільки занадто багато осіб висловилися проти мовного закону”, – відзначив він.

Нагадаємо, політолог Андрій Смолій заявив що законопроєкт про медіа, який пропонує президентська партія “Слуга народу”, передбачає виведення питання мови при розповсюдженні і показі фільмів з-під мовного закону.

Раніше Смолій повідомив, що законопроєкт про медіа, який в закритому режимі був розроблений Комітетом з питань гуманітарної та інформаційної політики, передбачає ревізію деяких норм мовного закону.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.