Снігопад у Києві триватиме без зупинки ще кілька днів – метеорологи
Фото: Reuters
Снігопад у Києві продовжуватиметься без зупинки аж до вечора суботи. Мешканців столиці просять тимчасово відмовитись від користування власними автівками.
Про це з посиланням на прогноз метеорологів повідомила пресслужба КМДА.
У зв’язку з такою ситуацією київська міська влада закликала жителів столиці не використовувати власні авто під час снігопаду, а також не лишати автівки на узбіччях, у крайніх смугах доріг. Зокрема киян просять за можливості під час руху надавати комунальній спецтехніці перевагу на дорогах.
Зазначається, що вночі в Києві працювало 418 одиниць спецтехніки. Зупинки громадського транспорту, тротуари, сходи очищав 251 працівник у складі 38 бригад з ручного прибирання.
“Дорожники кілька днів активно вивозять сніг з вулиць, площ і тротуарів міста. За останню добу було вивезено 3953 тонни”, – відзвітувалися в КМДА.
Крім того, у Києві через сильні снігопади продовжено обмеження на в’їзд вантажівок, також закрито школи та садочки до 12 лютого.
Нагадаємо, 11 лютого в Україні очікуються дощі та снігопади. Вдень на заході очікуються морози до -6.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.