Сьогодні у Києві після 19:00 можуть обмежити вхід на три станції метро
Сьогодні, 3 листопада, у київському метро можуть обмежити роботу деяких станцій через футбольний матч на НСК “Олімпійський” між командами “Динамо” (Київ) та “Львів” (Львів).
Про це повідомляє пресслужба Київського метрополітену.
“Так, після закінчення футболу, з метою забезпечення належного перевезення вболівальників, можливе обмеження (не закриття) на вхід пасажирів станцій “Палац спорту”, “Олімпійська” та “Площа Льва Толстого”, – йдеться у повідомленні.
Матч почнеться о 17:00 і закінчиться приблизно о 19:00.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.