Політика

Сьогоднішня влада бореться не з олігархами, а з опозицією – Синютка

Сьогоднішня влада бореться не з олігархами, а з опозицією – Синютка

“Слуга народу” чи сьогоднішня влада бореться не з олігархами, а з опозицією. 

Про це в ефірі “Прямого” заявив народний депутат з фракції “Європейська Солідарність” Олег Синютка.

“Слуга народу” чи сьогоднішня влада замахнулися на якесь нове українське визначення олігарха. По всьому світу олігарх – це людина, яка безпосередньо впливає на владу і приймає владні рішення. А для “Слуги народу” олігарх – це той, хто володіє відповідними медійними засобами”, – зазначив він.

За його словами, “Слуга народу” зараз хоче йти чисто путінським сценарієм.

“Путін робив усе, щоб зачистити негативні речі про владу й (закрити – ред.) опозиційні канали. Якщо ви йдете російським шляхом, то чесно скажіть, внесіть в парламент, що ми хочемо знищити будь-які опозиційні канали, ми хочемо знищити їх власників. Ми залишимо тільки своїх доморощених і тих, яких привели. Ви боретесь не з олігархами, а ви боретесь з опозицією. Ви хочете знищити опозицію. Тільки ви єдине, що не враховуєте: що Україна – це не Росія. І вам це не вдасться”, – наголосив нардеп.

Синютка також нагадав про боротьбу глави держави з контрабандою: “6 квітня президент Зеленський сказав, що 300 мільярдів не попадає в бюджет. Я розумію, що якщо поділити на 12 місяців, то вже десятки мільярдів попали в бюджет? Де вони?”.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроєкт №5599 “Про запобігання загрозам національній безпеці, пов’язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)”.

Пізніше в Офісі президента України розповіли подробиці законопроєкту про деолігархізацію.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.