Союз “Слуги народу”, ОПЗЖ і “Батьківщини” у Київській облраді може стати прообразом нової коаліції у парламенті — Сюмар
Коаліція партій “Слуга народу”, ОПЗЖ і “Батьківщина” у Київській обласній раді може стати прообразом нової коаліції цих політичних сил у парламенті.
Про це в ефірі “Прямого” заявила народна депутатка фракції “Європейська Солідарність” Вікторія Сюмар.
“Цим займався особисто лідер фракції “слуг” Давид Арахамія, цим займався Офіс президента із залученням лідерів цих політичних сил. А саме – лідерки “Батьківщини”, а вона сьогодні святкує день народження. А також Віктора Медведчука від ОПЗЖ. Саме під благословенням цих лідерів виникла така коаліція, яка сьогодні обрала голову і, очевидно, далі буде формувати владу. Тобто отримає заступника, першого заступника, бюджетну комісію, перерозподіл між собою комісій. І далі буде контролювати столичну облраду спільно з владою. Ми фактично сьогодні маємо голову облради від “слуг народу”, маємо губернатора від “слуг народу”. І відповідальність за ситуацію в Київській області тепер будуть нести “слуги народу”. Але вони будуть і контролювати абсолютно всі процеси в регіоні, де вони насправді не отримали більшості, де люди проголосували за проукраїнські опозиційні сили”, – сказала Сюмар.
Вона додала, що створення коаліції “Слуги народу”, ОПЗЖ і “Батьківщини” у Київській облраді може свідчити про більш далекосяжні плани цих політичних сил.
“Прикметно, що це відбувається саме зараз. І я не виключаю, що мова йде про більш стратегічну коаліцію, більш широкі домовленості та про формування майбутнього уряду та майбутньої коаліції у Верховній Раді. Це такий певний прообраз. Ці люди розмовляють про важливі для них стратегічні речі, і саме вони домовилися сьогодні про Київську обласну раду”, – зауважила депутатка.
Раніше депутатка від “ЄС” Вікторія Сюмар повідомила про створення у Київській облраді коаліції партій “Слуга народу”, ОПЗЖ і “Батьківщина”.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.