Спецоперації “Рубікон”: у Києві викрили масштабне наркоугруповання з 40 осіб
У Києві правоохоронці під час другого етапу масштабної антинаркотичної спецоперації “Рубікон” ліквідували міжрегіональну наркомережу та викрили 40 осіб, причетних до незаконного обігу наркотиків і психотропних речовин. Під час обшуків поліцейські вилучили понад 6 кг наркотиків і психотропів, ліквідували нарколабораторію та оголосили підозри фігурантам.
Про це повідомляє Національна поліція України.
Оперативники управління боротьби з наркозлочинністю столичного главку поліції спільно з фахівцями кримінального аналізу, оперативниками та слідчими районних управлінь поліції Києва викрили 40 фігурантів, які організували масштабний канал збуту наркотичних і психотропних речовин у столиці та інших регіонах України.
Під час десятків обшуків правоохоронці вилучили:
- близько 3 кг психотропу Alfa-PVP;
- 300 г кокаїну;
- 2,5 кг канабісу;
- близько 400 г амфетаміну;
- МДМА;
- метамфетамін;
- мефедрон;
- метадон;
- псилоцибінові гриби;
- близько 1,5 кг кондитерських виробів із вмістом канабісу.
Також в одному з районів Києва поліцейські виявили та ліквідували нарколабораторію, де виготовляли амфетамін. За попередніми оцінками, вартість вилучених наркотичних засобів і психотропних речовин за цінами “чорного ринку” перевищує 3 мільйони гривень.
За даними слідства, учасники мережі шукали покупців через закриті канали у месенджері. Наркотики доставляли через поштомати логістичних компаній до різних регіонів України або передавали особисто. Для маскування вмісту посилок використовували одяг, харчові продукти, побутову техніку та дитячі іграшки.
Слідчі поліції Києва за процесуального керівництва окружних прокуратур столиці повідомили фігурантам про підозру. Максимальне покарання за інкримінованими статтями передбачає до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Раніше повідомлялось, що у Києві суд визнав винним 43-річного чоловіка у незаконному придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті наркотичних засобів і психотропних речовин. Йому призначили 6 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Нагадаємо, що у Києві правоохоронці затримали 44-річного чоловіка, який передав таблетки з метадоном обвинуваченому просто під час судового засідання у Дарницькому районному суді. Підозрюваному повідомили про підозру за статтею щодо незаконного збуту наркотичних засобів, санкція якої передбачає до 8 років позбавлення волі.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, X, Telegram та Instagram.