Війна

Спортсмени збірної України потрапили під обстріл у Луцьку

Спортсмени збірної України потрапили під обстріл у Луцьку

Скріншот відео

У п’ятницю, 6 червня, під ворожий обстріл потрапили спортсмени збірної України, які перебувають у Луцьку на командному чемпіонаті України.

Про це повідомляє пресслужба Федерації легкої атлетики України в Іnstagram.

Серед об’єктів цивільної інфраструктури, які постраждали внаслідок комбінованого удару, був готель “Мотор”, у якому перебували спортсмени.

“По житлових районах і центру міста було випущено шість ракет і 15 безпілотників Shahed. Серед цілей, уражених під час атаки, яка тривала з 1.00 до 6.00, був готель “Мотор”, де зупинилася частина української команди, включно з основним складом національної команди. На щастя, серед спортсменів немає жертв і поранених” – йдеться у дописі.

Зазначається, що двоє військових дістали поранення. Під завалами будинку досі є люди, на місці працюють рятувальники.

“Тут немає ні повітряної тривоги, нічого. Я пишу тренеру Валерієві Івановичу: “Що робити? Я боюся”. Коли бахнуло, я в коридорі була на третьому поверсі й дивлюся, дівчата теж вийшли, теж із сумкою” – розповіла одна зі спортсменок, яка потрапили під обстріл РФ.

Спортсмени закликали світ негайно звернути увагу на злочини, скоєні країною-агресоркою Росією на території України.

Нагадаємо, російські окупаційні війська атакували Луцьк Волинської області. Пошкоджений багатоквартирний житловий будинок – він частково зруйнований.

Як повідомлялося, у Луцьку Волинської області кількість постраждалих внаслідок російської комбінованої атаки зросла до 15 осіб.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.