Справа Шеремета: суд залишив Антоненка під вартою
Фото: Facebook
Київський апеляційний суд залишив під вартою ветерана АТО Андрія Антоненка до 21 травня.
Відповідне рішення прийняв суд 31 березня, повідомляє “Прямий”.
Суд відхилив апеляцію захисту Антоненка на продовження запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою, яке було прийнято 23 березня Шевченківським районним судом.
Раніше Шевченківський районний суд Києва залишив Андрія Антоненка під вартою до 21 травня.
10 лютого Апеляційний суд Києва залишив ветерана АТО Андрія Антоненко під арештом.
9 березня о 14:00 мало розпочатись судове засідання у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета, але засідання перенесли через присяжного, який залучений у іншій справі.
ОБҐРУНТОВАНИХ ПІДСТАВ ДЛЯ ТРИМАННЯ ПІД ВАРТОЮ АНТОНЕНКА НЕМАЄ — ЕКСГЕНПРОКУРОР УКРАЇНИ
Нагадаємо, Андрій Антоненко заявив, що суд у справі Шеремета є політичною розправою.
Крім того, Антоненко пов’язав своє ув’язнення з втручанням у справу президента Володимира Зеленського.
Раніше народна депутатка Марія Іонова підкреслила, що суд не допускає на засідання саме сторону захисту, натомість преса може вільно відвідати судову залу.
Крім того, керівництво парламенту продовжує блокувати ТСК по “вагнерівцях” і справі Шеремета.