США демонізує Іран напередодні військової операції — Куса
США демонізує Іран перед проведенням разом зі своїми союзниками військової операції.
Таку думку в ефірі “Прямого” в програмі “Ситуація” Тараса Березовця заявив аналітик-міжнародник Ілія Куса.
Він зазначив, що Тегеран не виконає рішення суду Нью-Йорку, який раніше висловив Іран винним у загибелі 1008 осіб під час терактів 11 вересня 2001 року та зобов’язав виплатити $6 млрд родичам жертв.
“Причетність Ірану була однією з конспірологічних версій в Америці — на рівні версії, що це самі американські спецслужби зробили. Вона циркулювала, але не була частиною розгляду цієї версії з боку слідства на серйозному рівні. Рішення суду — це політичний крок для подальшого нагнітання ситуації навколо Ірану, його подальшої демонізації і делегітимізації перед тим, як США, Ізраїль, Саудівська Аравія готуються до реальних бойових дій проти неї”, – упевнений Куса.
Раніше Ізраїль звинуватив Іран у брехні щодо ядерної програми Тегерану.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.