Новини

США можуть ввести нові санкції проти “Північного потоку-2”

США можуть ввести нові санкції проти “Північного потоку-2”

Сенатор Конгресу США від Республіканської партії Енді Бар підготував законопроєкт про енергетичну безпеку Європи, що передбачає введення нових санкцій проти компаній, що беруть участь у будівництві газопроводу “Північний потік – 2”.

Про це повідомляється на сайті конгресмена.

Так, сенатор пропонує заборонити в’їзд до США фізичним особам, які мають відношення до суден, які закладають труби при будівництві “Північного потоку-2”

“Енергетична безпека наших європейських партнерів є стратегічним пріоритетом для Сполучених Штатів. Закон буде сприяти припиненню будівництва газопроводу і забезпеченню, щоб Росія не продовжувала підривати енергетичну безпеку наших союзників у НАТО і Європі”, – зазначив Бар.

Зокрема у документі передбачається, що президент США буде наділений повноваженнями накладати санкції на організації, що надають фінансові та страхові послуги трубопровідним компаніям, які підтримують експорт російських енергоносіїв. Газопровід названий в тексті не комерційним, а більшою мірою політичним проєктом.

раніше повідомлялося, що суд Фінляндії дозволив будувати “Північний потік-2”

У США вважають російські ініціативи з побудови газопроводу “Північний потік-2”, а також “Турецький потік” політичними інструментами, які далекі від суто комерційних проектів.

Раніше президент України Петро Порошенко заявив, що газопровід “Північний потік-2” може стати підставою для чергової агресії Російської Федерації.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.