Світ

США та Іран провели новий раунд перемовин стосовно ядерної програми Тегерана: що відомо

США та Іран провели новий раунд перемовин стосовно ядерної програми Тегерана: що відомо

фото: Reuters

У суботу, 26 квітня, в Омані відбулися перемовини між Іраном та Сполученими Штатами, які стосувалися ядерної програми Тегерана.

Про це повідомили в Associated Press.

Перемовини тривали близько трьох годин. Міністр закордонних справ Ірану Аббас Арагчі заявив, що зустріч була “набагато серйозніша ніж у минулому”.

“Хоча це не так, що всі розбіжності вирішені. Розбіжності все ще існують як в основних питаннях, так і в деталях”, – додав він.

Водночас високопоставлений чиновник США також визнав, що перемовини були продуктивними.

“Попереду ще багато чого, але досягнуто подальшого прогресу в досягненні угоди. Ми домовилися зустрітися знову незабаром у Європі, і ми дякуємо нашим оманським партнерам за сприяння цим переговорам”, – сказав він на умовах анонімності.

За словами очільника МЗС  Оману Бадра аль-Бусаїді, який був посередником у двох попередніх раундах переговорів, під час обговорення сторони розглянули основні принципи, цілі та технічні проблеми. Наступна зустріч запланована на 3 травня.

Раніше в Ірані заявили, що очікують досягти “хорошої угоди” в перемовинах зі США щодо іранської ядерної програми.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, TwitterTelegram та Instagram.