Новини

США запустили супутники для виявлення ракет: деталі

США запустили супутники для виявлення ракет: деталі

 

Сполучені Штати Америки здійснили успішний запуск шести супутників, які призначені для виявлення балістичних і гіперзвукових ракет.

Про це повідомляє Пентагон.

Запуск відбувся у середу о 17:30 за східним часом з космодрому 40 на мисі Канаверал за допомогою ракети Falcon 9 компанії SpaceX. Успішно на низьку навколоземну орбіту були виведені два супутники для космічного датчика гіперзвукового і балістичного стеження MDA (HBTSS) та чотири супутники рівня стеження SDA Tranche 0 (T0) космічної архітектури розповсюдження військових винищувачів (PWSA). Зараз тривають початкові випробування, тестування і перевірка цих супутників.

Протягом наступних двох років прототипи систем будуть проходити випробування на орбіті. Інженери MDA і SDA протягом наступних кількох тижнів проведуть серію тестів і процедур перевірки, щоб переконатися в тому, що супутники працюють і взаємодіють з іншими системами, як очікувалося.

Раніше SpaceX вивела на орбіту супутники для відстеження ракет.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.