Стало відомо, коли Нацбанк введе в обіг монету номіналом в п’ять гривень
З 20 грудня 2019 року Національний банк України введе в обіг монету номіналом п’ять гривень.
Про це повідомляє прес-служба НБУ.
На них, як і на банкноті, буде зображений Богдан Хмельницький.

Монета в 5 гривень буде майже на 2 мм більше в діаметрі в порівнянні з двогривневої. Її вага – 5,2 грама.

На 2020 рік заплановано також випуск монети вартістю 10 гривень, точної дати поки немає.
Новими монетами можна буде розраховуватися паралельно з банкнотами відповідних номіналів необмежений період часу, поки монети поступово він не витіснить банкноти в обігу. Спеціально вилучатися з обігу банкноти номіналом 5 і 10 гривень не будуть.
Нагадаємо, що Національний банк України планує замінити паперові банкноти номіналом п’ять та десять гривень монетами. Банкноти тепер випускатимуть лише для колекціонерів.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.