Старки відреагували на вимоги фанатів перезняти фінал “Гри престолів”
Британська актриса Софі Тернер, відома по ролі Санси Старк в “Грі престолів”, висловилася з приводу вимоги фанатів перезняти фінальний сезон популярного серіалу.
Як зазначила актриса в інтерв’ю The New York Times, її не здивувала реакція шанувальників, оскільки у людей є уявлення про те, як має закінчитися шоу. Коли кінець не збігається з їх очікуваннями, вони починають обурюватися.
“Всі ці петиції – я вважаю неповагою по відношенню до знімальної групи, сценаристів і продюсерів, які протягом десяти років невпинно працювали і протягом 11 місяців знімали останній сезон”, – сказала Тернер.
Також у розмові з The Hollywood Reporter, актор Ісаак Хемпстид-Райт, який зіграв Брана Старка, вважає це повним абсурдом, і не може зрозуміти, як люди могли додуматися до такого.
“Абсурд. Це безглуздо думати, що якщо людям просто не сподобався фінал, вони можуть зажадати його перезняти. Я прийняв навіть частково це як образу. Ніхто нічого не буде перезнімати”, — сказав Ісак.
На сайті Change.org з’явилася петиція з вимогою звільнити шоураннерів “Гри престолів” Девіда Беніоффа і Деніела Бретта Вайсса і повністю переписати і перезняти восьмий сезон “Гри престолів”.
Нагадаємо, 19 травня вийшла в ефір фінальна 6 серія культового серіалу від HBO “Гра престолів”. “Прямий” вже встиг подивитись останню серію та висловити свою думку.
Відреагували на останню серію і користувачі соцмереж і їх реакція дуже неоднозначна.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.