Столичного мера можуть звільнити лише кияни – Кличко
Фото: Facebook
Кличка можуть звільнити лише кияни, які обрали його на посаду київського міського голови.
Про це під час брифінгу заявив мер Києва Віталій Кличко, передає “Прямий”.
“Кличка можуть звільнити лише кияни, які обрали його на посаду київського міського голови та поклали на нього відповідальність за зміни і перетворення в столиці. І я переконаний, що всі дії, які зараз відбуваються, йдуть всупереч децентралізації, самоврядуванню і перетворенню столиці”, – наголосив мер, коментуючи рішення Кабміну щодо його звільнення з посади глави КМДА.
24 липня глава Офісу президента України Андрій Богдан звернувся до Кабінету Міністрів України з проханням звільнити Віталія Кличка з посади голови Київської міської державної адміністрації.
14 серпня Кличко дав свідчення у НАБУ у кримінальному провадженні, яке відкрили за його зверненням. Провадження стосується публічної заяви Богдана про пропозицію йому якимись особами хабара в $20 млн, нібито від імені і в інтересах Кличка.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.