Стрілянина в Луцьку: поліція розглядає версію бандитських розбірок
В якості однієї з основних версій стрілянини у Луцьку слідчі розглядають бандитські розбірки. Про це повідомляє прес-служба ГУНП у Волинській області.
“В області введено план “Сирена”, задіяні всі необхідні підрозділи з інших областей. Попередньо маємо інформацію, хто стріляв і був учасником. Працюємо над тим, щоб їх затримати”, – зазначив начальник ГУНП в області Петро Шпига.
Також правоохоронці встановили особу загиблого і поранених. Всі вони жителі Луцька.
“Відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочинів, передбачених ч. 4 ст. 296 (хуліганство) та ст. 15 (замах на скоєння злочину) і ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Як одну з основних версій слідство розглядає бандитські розборки двох груп із застосуванням вогнепальної і холодної зброї”, – повідомив заступник начальника ГУНП у Волинській області, начальник слідчого управління Олександр Климовський.
Раніше “Прямий” повідомляв, що в стрілянині на автомийці в Луцьку, Волинської області, взяло участь приблизно 15 людей.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.