Суд продовжив арешт Пашинському на два місяці
Печерський районний суд Києва продовжив арешт депутату Верховної Ради VIII скликання Сергію Пашинському.
Про це повідомляє “Прямий”.
Суд продовжив арешт на 60 діб.
Нагадаємо, 7 жовтня Печерський районний суд Києва заарештував колишнього народного депутата Сергія Пашинського до 4 грудня без права внесення застави.
Народний депутат VIII скликання Андрій Тетерук заявив, що арешт Сергія Пашинського виявив глибоку кризу української влади, яка дозволяє реваншистам нав’язувати і реалізовувати сценарії Кремля.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.