Суддю “Верховного суду ДНР” заочно засудили до 10 років ув’язнення – прокуратура
Суддю так званого “Верховного суду ДНР” заочно засуджено до 10 років за ґратами з конфіскацією майна.
Про це повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.
Зазначається, що за послідовної і принципової позиції прокуратури Донецької області та завдяки суддям Димитровського міського суду Донецької області, активній учасниці незаконного збройного формування терористичної організації “ДНР” заочно винесено обвинувальний вирок.
“У ході спеціального судового провадження встановлено, що у січні 2015 року колишня суддя Апеляційного суду Донецької області Безрученко Ю.О на підставі указу голови терористичної організації “ДНР” обійняла посаду “судді” так званого “Верховного суду ДНР”, – йдеться у повідомленні.
У прокуратурі також наголошують, що перебуваючи на вказаній псевдопосаді, жінка брала активну участь у створенні і організації діяльності “місцевих судів ДНР” та роботі “Пленуму Верховного суду ДНР”.
“Публічним обвинуваченням повністю доведено провину поплічниці терористів у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній групі чи терористичній організації) КК України”, – говориться у заяві.
Оскільки наразі “суддя” продовжує перебувати на тимчасово окупованій території Донецької області, їй заочно призначено покарання у вигляді 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Нагадаємо, росіяни мінують на Донбасі периметри “військових частин” терористів “ДНР/ЛНР”.
Раніше повідомлялося, що в окупованій Макіївці підірвали одного з лідерів терористів “ДНР”.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.