Суспільство

Сутичка у столиці: юнакам загрожує до 4 років через напад на нацгвардійця

Сутичка у столиці: юнакам загрожує до 4 років через напад на нацгвардійця

Слідчі оголосили підозру чотирьом підліткам, які побили військового у столичному Гідропарку.

Про це повідомили в Головному управлінні Національної поліції у Києві.

Трьом зі зловмисників виповнилося 17 років, четвертому – 15 років. Усім чотирьом юнакам загрожує до чотирьох років за ґратами за статтею: хуліганство, вчинене групою осіб (ч. 2 ст. 296 ККУ).

Сутичку між підлітками та військовим зафіксували на відео очевидці. З їхніх слів, перш ніж почати конфлікт із потерпілим, підозрювані спочатку сперечалися з іншими чоловіками.

Київська міська прокуратура проінформувала, що потерпілим є військовослужбовець Національної гвардії України, який приїхав до Києва у відпустку.

До суду вже скероване клопотання про обрання неповнолітнім зловмисникам запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.

Раніше в п’ятницю, 18 березня, у столичному Гідропарку група підлітків напала на військовослужбовця Збройних Сил України. Молодики повалили захисника на землю та почали жорстоко бити його руками та ногами

.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, TwitterTelegram та Instagram.