Світоліна перемогла у першому турі австралійського турніру Australian Open
Перша ракетка України Еліна Світоліна перемогла у першому раунді Відкритого чемпіонату Австралії Australian Open, який проходить у Мельбурні, розбивши у двох сетах швейцарську тенісистку Вікторію Голубіч з рахунком 6:1, 6:2
Для перемоги над суперницею Світоліній знадобилася лише одна година.
⏱️ 61 minutes
That’s all it takes @ElinaSvitolina to reach her 6th #AusOpen 2R, def. Viktorija Golubic 6-1 6-2.#GameSetMatch pic.twitter.com/4wPqMjQdWe
— #AusOpen (@AustralianOpen) 15 января 2019 г.
У другому колі турніру Світоліна може зустрітись з іншою українкою Катериною Козловою, яка наразі змагається за прохід до наступної стадії зі словачкою Вікторією Кужмовою.
Українське дербі в Австралії може статись не вперше, оскільки минулого року Світоліна в третьому раунді зустрічалась у Мельбурні з тогорічною сенсацією турніру Мартою Костюк.
Тоді Еліна виявилася сильнішою.
За вихід в другий раунд змагань також бореться ще одна українка – Даяна Ястремська, яка після першого сету веде в рахунку в матчі проти господарки Саманти Стосур.
Нагадаємо, у титульному матчі у Франції в рамках показового турніру “Open de Caen” українка Еліна Світоліна святкувала перемогу з рахунком 3-6, 6-3, 6-4 над білорускою Олександрою Саснович (WTA 30).
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.