Новини

Світоліна перемогла у першому турі австралійського турніру Australian Open

Світоліна перемогла у першому турі австралійського турніру Australian Open

Перша ракетка України Еліна Світоліна перемогла у першому раунді Відкритого чемпіонату Австралії Australian Open, який проходить у Мельбурні, розбивши у двох сетах швейцарську тенісистку Вікторію Голубіч з рахунком 6:1, 6:2

Для перемоги над суперницею Світоліній знадобилася лише одна година.

У другому колі турніру Світоліна може зустрітись з іншою українкою Катериною Козловою, яка наразі змагається за прохід до наступної стадії зі словачкою Вікторією Кужмовою.

Українське дербі в Австралії може статись не вперше, оскільки минулого року Світоліна в третьому раунді зустрічалась у Мельбурні з тогорічною сенсацією турніру Мартою Костюк.

Тоді Еліна виявилася сильнішою.

За вихід в другий раунд змагань також бореться ще одна українка – Даяна Ястремська, яка після першого сету веде в рахунку в матчі проти господарки Саманти Стосур.

Нагадаємо, у титульному матчі у Франції в рамках показового турніру “Open de Caen” українка Еліна Світоліна святкувала перемогу з рахунком 3-6, 6-3, 6-4 над білорускою Олександрою Саснович (WTA 30).

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.