Свої медичні протоколи потрібні тільки для того, щоб впарювати українцям фуфломіцини
Зрозуміло. Генетичні особливості українців. Значить треба свої протоколи. Приходить німець в лікарню з діагнозом - йому антибіотик. Приходить українець - подорожник.
Заява новообраного депутата від “Слуги народу” і претендента на посаду міністра охорони здоров’я Михайла Радуцького про необхідність адаптації під українців міжнародних протоколів лікування свідчить про намір згорнути реформи в Україні і повернутися до старих “сірих” схем в українській медицині.
Про це написав відомий інвестиційний банків Сергій Фурса на своїй сторінці у Facebook.
“Відкат реформ – особливий український шлях.
Якщо хтось з екрану телевізора говорить вам, що нам потрібен свій український шлях, що нам не підходять рецепти розвинених країн, то знайте, перед вами шахрай. Людина, яка намагається вас обдурити. А з якою вже метою він це робить, думайте самі.
Тут напередодні відзначився потенційний майбутній міністр охорони здоров’я, Радуцький. В інтерв’ю він видав геніальний абзац: “Протоколи інших країн можна брати за основу, але їх обов’язково потрібно адаптувати. Адже, скажімо, генетичні відмінності в перебігу тих чи інших хвороб у представників різних рас визначають й особливості їх лікування. Тому протоколи мають бути тільки національними, написаними українською мовою, затвердженими МОЗ і Мінюстом, адаптованими”.
Зрозуміло. Генетичні особливості українців. Значить треба свої протоколи. Приходить німець в лікарню з діагнозом – йому антибіотик. Приходить українець – подорожник. Бідні американські лікарі. У них же там будь-які раси можна зустріти, людей будь-якої національності і кольору шкіри. Як же вони бідненькі їх лікують одними протоколами. І все ж лікують. І якщо будь-який лікар будь-якої клініки, особливо приватної, заїкнувся б, що у них набір різних протоколів для лікування афроамериканців і білих, то його клініку б спалили на наступний день.
Свої протоколи потрібні тільки для того, щоб впарювати українцям фуфломіцини. Усе. Така ось генетична особливість українців. ДНК лоха. І вкрай важливою частиною реформи медицини від Уляни Супрун був перехід на єдиний протокол. Щоб за хабар жоден український чиновник не стверджував, що золоті пірамідки можуть вилікувати від раку. Тим більше, світова наука відірвалася від української на сотні років вперед. У тому числі і у медицині. І нам треба просто взяти і скористатися досягненнями останніх років. Нічого складного. Але Уляна Супрун їм не подобається. Причому, вони навіть не можуть чесно пояснити чому. Повторювати фейки фармацевтичної мафії незручно. Реформа “первинки” всім подобається. І в підсумку її звинувачують в тому, що вона ще не завершила свою реформу. Реформу, яка йде за чітким планом. І має рухатися вперед. І пропонують особливий шлях лікування для унікальних українців.
Так ось, ця модель може бути застосована до будь-яких реформ. І в першу чергу економічних. Коли вам розповідають про унікальність української економіки або менталітет українців. Менталітет, який зникає, варто лише українцю виїхати за межі країни. І якщо в Україні такий носій менталітету порушує правила, проїжджає на червоне світло, паркується де захоче, то в Європі український генетичний код не заважає йому дотримуватись усіх правил і їздити за кермом як зайчик. В чому різниця? У наявності правил і верховенстві права. В Україні він знає, що йому нічого не буде. А в Європі покарання неминуче. От і все. Генетичний код українського менталітету зламано.
Вам кажуть, що шкідливо регулювати українську банківську систему так само, як європейську? Просто хочуть повернути часи, коли банки не регулювалися, жили на рефінансування від Нацбанку і кредитували бізнес своїх власників.
Вам кажуть, що українська земля свята і не можна її продавати і купувати, на відміну від усього цивілізованого світу? Просто хочуть продовжувати наживатися на сірих схемах і віджимати власників паїв, власників землі, які не можуть отримувати справедливу оцінку своєї власності.
Вам кажуть, що в Україні на відміну від усього світу не працює жорстка монетарна політика і незалежність Нацбанку зайвий елемент? Просто хочуть знову друкувати гроші.
Вам кажуть, що шкідливо для українців мати ринкові ціни? Просто хочуть повернути часи, коли заробляли на різниці, а платив за все бюджет.
Вам кажуть, що шкідливо в Україні переходити на безготівковий розрахунок і не можна вимагати від бізнесу повсюдної установки касових апаратів? Просто хочуть продовжувати возити контрабанду і не платити податки.
Українська економіка не унікальна. Недорозвинена, це правда. Але не унікальна. І українці не унікальні. Ми просто бідна країна, яка мала впливає на світову економіку. І така країна не може претендувати на особливий шлях або особливі знання. Тому що єдине, що у нас добре виходить – це бути невдахами. Ми просто повинні повторити шлях, який пройшла Польща і Словаччина, інші наші сусіди. І не говорити про особливий генетичний код українця. А якщо хтось таке каже, то він просто хоче залишити систему працювати неправильно. І навіщо йому це, вже й не так важливо”.
Нагадаємо, партія “Європейська Солідарність” вимагає від Михайла Радуцького не ганьбити Україну расистськими заявами, негайно вибачитися і відмовитись від депутатського мандату.
Раніше засновник мережі приватних клінік “Борис”, радник президента Михайло Радуцький заявив, що існують особливості лікування “у представників різних рас”.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.