Свята в ООС: українські військові зробили для бойовиків “новорічну ялинку” з ворожих снарядів
Українські військовослужбовці, які утримують позиції на Маріупольському напрямку, зібрали для російських окупантів “новорічну ялинку” з ворожих снарядів, мін і гранат.
Про це повідомили в пресцентрі штабу ООС.
Імпровізована “ялинку” українські захисники зібрали з мін, снарядів і гранат, які щодня прилітають з боку російсько-окупаційних військ. Її висота становить майже два метри.
“Це все боєприпаси, що заборонені Мінськими домовленостями. І на їхнє збирання ми витратили лише 20 хвилин. Але, якби було поставлено завдання побудувати ялинку заввишки 10 метрів, ми б витратили на збирання залишків ворожих боєприпасів не більше 4-5 годин”, – розповів старший офіцер командування військової частини В’ячеслав.
Він також зазначив, що цей “новорічний подарунок” українські захисники готові передати бойовикам “у будь-який спосіб на визначеній ними ділянці лінії фронту”.


Нагадаємо, 25 грудня збройні формування Російської Федерації 12 разів порушили режим припинення вогню.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.