Те, що Герус змінив свідчення, доводить, що вся справа сфальсифікована – Ляшко
Зміна народним депутатом від “Слуги народу” показів щодо його бійки Олегом Ляшком свідчить про фальсифікацію справи про нанесення тілесних ушкоджень.
Про це заявив сам лідер “Радикальної партії” Олег Ляшко під час пресконфренеції у Борисполі, відповідаючи на запитання журналістки “Прямого”.
“Це доводить фальсифікацію кримінальної справи проти мене оцими боягузами. Герус 6 листопада після нашої дискусії у аеропорту Бориспіль заявляє, що у нього ніяких пошкоджень немає. 7 листопада його на другий день допитують прокурори, він знову розсказує, що в нього претензій і пошкоджень немає, а 8 листопада у нього раптом з’являються пошкодження і претензії. І вони за один день зварганили проти мене справу. Вони виконують політичне замовлення, тому що вони мене бояться. Але в них є одна велика проблема – я їх не боюсь”, – заявив Ляшко.
Вчора, 18 листопада прокуратура Борисполя вручила Олегу Ляшку повідомлення про підозру через завдання легких тілесних ушкоджень депутату від провладної партії “Слуга народу” Андрію Герусу, а також клопотання щодо взяття під варту.
Нагадаємо, у вересні глава комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус пролобіював поправку в закон про ядерну енергетику, в результаті якої українські компанії почали імпорт електроенергії з Росії.
За даними порталу ExPro, середньодобовий показник імпорту електроенергії з РФ в жовтні склав 4,12 млн кВт-год, а 1-3 листопада зріс до 12 млн кВт-год.
Перший заступник міністра енергетики Віталій Шубін заявищо в імпорті електроенегрії з Росії є позитивні речі.
У свою чергу президент Асоціації енергетики України Олександр Трохимець повідомив, що імпортери російської електроенергії демпінгують на українському ринку, що вбиває вітчизняну енергетику й загрожує зірвати інтеграцію до європейської енергосистеми.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.