Телеканали нардепа Козака фінансувались країною-агресором – заступник керівника Офісу президента
Телеканали “112-Україна”, NewsOne, ZIK довгий час фінансувались державою-агресором та розповсюджували ворожу пропаганду, через це на них були накладені санкції.
Про це заявив заступник керівника Офісу президента Ігор Жовква, передає “Прямий”.
“Як ми бачили, вчора РНБО прийняла консолідоване рішення щодо накладення санкцій проти трьох телеканалів та його власника. Очевидно, що підставою цього стали незаперечні свідчення і докази того, що ці телеканали вже довгий час фінансуються країною-агресором. Відповідно, держава не могла не діяти в тих умовах. коли агресія ще більше посилюється, коли Крим залишається окупованим, коли українські солдати продовжують гинути на окупованому Донбасі”, – сказав Жовква.
Він також наголосив, що свобода слова немає нічого з спільного з пропагандою.
“Можна подивитись, скільки щоденно, щотижнево проводиться незалежних журналістських розслідувань проти президента і влади в цілому. І так буде тривати, бо це незалежні ЗМІ. Але не варто плутати ЗМІ та новини з фейками та пропагандою. Це зовсім різні речі”, – зазначив заступник керівника ОП.
Як відомо, 2 лютого Володимир Зеленський підписав указ про введення санкцій проти нардепа від ОПЗЖ та соратника Віктора Медведчука Тараса Козака і контрольованих ним телеканалів каналів “112-Україна”, NewsOne, ZIK – “Новий формат”, “Аріадна ТВ”, “ТВ Вибір”, “Партнер ТВ” та “Лідер ТВ”, “ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ “112-ТВ”, “НОВИНИ 24 ГОДИНИ”, “Нові комунікації”.
Міністр культури України Олександр Ткаченко назвав телеканали проти яких ввели санкції, є іноземною пропагандистською машиною.
ЗІПСОВАНЕ “СВЯТО”: ЯК ЗЕЛЕНСЬКИЙ СВОЇМИ “САНКЦІЯМИ” ПІДВИЩУЄ РЕЙТИНГ МЕДВЕДЧУКА
Володимир Зеленський заявив, що санкції проти проросійських телеканалів – це боротьба за європейські цінності.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.