Тимошенко хоче реалізувати мрію Кремля про ліквідацію “Нафтогазу” – Герасимов
Російський Кремль мріє про ліквідацію ПАТ “Нафтогаз”, щоб не платити Україні компенсацію в розмірі 4,6 млрд доларів. Цю ідею російська влада просуває в Україні через лідерку “Батьківщини” Юлію Тимошенко.
Про це під час засідання погоджувальної ради 1 жовтня заявив голова фракції БПП Артур Герасимов.
“Гібридна війна йде не тільки на фронті чи в дипломатичній сфері. Всередині нашої країни активно, на жаль, просуваються ідеї щодо ослаблення країни та допомозі агресору. Нещодавно неголосування Юлії Володимирівни Тимошенко за визнання Росії країною-агресором отримало продовження. Напередодні цей політик заявила, що ліквідує “Нафтогаз”, якщо очолить країну”, – наголосив Герасимов.
Він нагадав, саме “Нафтогаз” виграв Стокгольмський арбітраж проти “Газпрому”.
“Ми виграли 4,6 млрд доларів, які російський “Газпром” хотів забрати в України на підставі сумнозвісних газових контрактів 2009 року. “Газпром” спробував відхили це рішення через іноземні суди. Звичайно, не вдалося. Тож знаєте, було цікаво, де росіяни зроблять наступний крок. І ось ми почули заяву Юлії Тимошенко. Зрозуміло, що Кремль мріє про ліквідацію “Нафтогаз”, бо формально не буде кому платити”, – зазначив депутат.
Герасимов наголосив, що у разі ліквідації “Нафтогазу” Кремль отримає головне – поки шукатимуть правонаступників “Нафтогазу” у “Газпрому” не будуть забирати гроші та арештовувати нерухомість закордоном.
Зазначимо, експерт Сергій Марченко пояснив заяву Юлії Тимошенко щодо “Нафтогазу” різким падінням її рейтингів.
Разом з тим, користувачі соціальних мереж, відомі експерти та блогери обурились обіцянкою лідера ВО “Батьківщина” Юлії Тимошенко ліквідувати НАК “Нафтогаз України” у разі перемоги на президентських виборах.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.