Тимошенко обіцяла підтримати підвищення тарифів у 2008 та 2014 рр: опубліковано документи
У 2014 році лідерка парламентської фракції “Батьківщина” Юлія Тимошенко підписала коаліційну угоду, що передбачала перехід на єдиний для усіх споживачів ринковий принцип формування ціноутворення на електроенергію та газ.
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив політолог Віктор Уколов.
“Виявляється Тимошенко у 2014 році в Коаліційній угоді зобов’язалася підтримувати підвищення тарифів. Як і в Меморандумі з МВФ рівно 10 років тому у 2008 році”, – написав Уколов.
Серед опублікованих політологом документів — сторінка з коаліційної угоди 2014 року, що, серед іншого, передбачала перехід на єдиний для усіх споживачів ринковий принцип формування ціноутворення на електроенергію та газ. Зазначимо, що 21 листопада 2014 року представники п’яти партій — “Блоку Петра Порошенка”, “Народного фронту”, “Самопомочі”, Радикальної партії Олега Ляшка та “Батьківщини” — підписали коаліційну угоду. На фото, опублікованим Уколовим, під текстом угоди є підпис і Юлії Тимошенко.

Крім того, під час свого прем’єрства Тимошенко також обіцяла Міжнародному валютному фонду підвищення до кінця 2018 року цін на газ внутрішнього видобутку.
“Сторінка Меморандуму між урядом Тимошенко та МВФ, де також стоїть її підпис під зобов’язанням “до кінця 2011 року зрівняти ціни на газ внутрішнього видобутку та ціни на імпортований газ”. Сьогодні цьому Меморандуму рівно 10 років”, – пояснив Уколов.

Він додав, що “Юлія Володимирівна, як двуликий Янус, знову змінює свої погляди на протилежні”.
Зазначимо, що 21 листопада 2014 року представники п’яти партій — “Блоку Петра Порошенка”, “Народного фронту”, “Самопомочі”, Радикальної партії Олега Ляшка та “Батьківщини” — підписали коаліційну угоду. На фото, опублікованим Уколовим, під текстом угоди є підпис і Юлії Тимошенко.
Нагадаємо, уряд Юлії Тимошенко щомісяця збільшував державний борг України на один мільярд доларів.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.