Новини

Тиск на керівництво НБУ проплачений Коломойським – заява Нацбанку

Тиск на керівництво НБУ проплачений Коломойським – заява Нацбанку

НБУ

У Національному банку вважають, що мітинги під стінами НБУ та під будинками голови та першого заступника голови є проплаченими заходами з боку колишніх власників виведених з ринку банків.

Про це повідомляє пресслужба НБУ у Facebook.

“Кілька тижнів триває цілеспрямована атака на Національний банк: проплачені мітинги під стінами НБУ, мітинги під будинками голови та першого заступника голови, замовні спекуляції та наклеп у медіа. На нашу думку, ця атака проплачена ексвласниками виведених з ринку банків, зокрема, Ігорем Коломойським. Але організатори намагаються подати ці акції як народне волевиявлення”, – йдеться в повідомленні.

Раніше перша заступниця голови Національного банку України Катерина Рожкова заявила, що стосовно керівництва НБУ здійснюється терор через переслідування окремих посадовців.

Нагадаємо, керівництво НБУ заявило про сфокусовану атаку на регулятор у формі замовних спекуляцій та наклепів у медіа, проплачених мітингів під стінами Нацбанку й спроби насильницького вторгнення в НБУ “тітушками”.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.