Тисняви не уникнути: на станції метро “Майдан Незалежності” рік ремонтуватимуть ескалатор
На столичній станції метро “Майдан Незалежності” з 18 лютого розпочнеться плановий почерговий ремонт усіх чотирьох ескалаторів. Ремонт триватиме до лютого 2021-го.
Про це повідомляє пресслужба Київського метрополітену.
Керівництво ескалаторної служби метро попередило, що у години пік можливі затримки та скупчення людей через навантаження на решту ескалаторів. Пасажирів закликали уважно дотримуватися правил поведінки на ескалаторах для уникнення травмувань та збоїв у роботі.
У пресслужбі підземки додали, що планові капітальні ремонти (коли ескалатор повністю розбирається, перебирається, проводиться заміна зношених запчастин, тощо) проводяться орієнтовно раз у 6-10 років після пробігу до 150 тисяч км”.
Також там нагадали, капітальний ремонт ескалаторів зараз триває на станції “Золоті ворота”. Тому вранці у робочі дні з 08:10 до 09:20 станцію “Золоті ворота” закривають на вхід, а два робочі ескалатори піднімають пасажирів на вихід. В інший час станція працює у звичайному режимі. Пересадочний вузол “Золоті ворота” — “Театральна” працює у звичайному режимі.
Нагадаємо, у проєкті Генерального плану Києва планується розвиток та продовження наявних ліній метро та будівництво нових ліній – четвертої (Подільско-Вигурівської), а також в перспективі п’ятої лінії метрополітену.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.