Спорт

Троє українців стали чемпіонами світу з пауерліфтингу

Троє українців стали чемпіонами світу з пауерліфтингу

З 5 листопада у Хальмштаді (Швеція) тривають змагання світової першості з пауерліфтингу, на яких українська збірна вкотре демонструє свій високий рівень.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства молоді та спорту.

Вкотре чемпіонкою світу стала Лариса Соловйова (в.к. 63 кг),- у присіданні – 237,5 кг, 180,5 кг та 225 кг у тязі дозволили Ларисі встановити новий світовий рекорд у сумі триборства – 643 кг.

Андрій Наньєв (в.к. до 83 кг) у присіданні з результатом 340 кг виборов малу бронзову медаль. У жимі 272,5 кг принесли йому таку ж нагороду. У тязі ж киянин зафіксував 307,5 кг та взяв “золото” змагань.

Володимир Рисєв (в.к до 93 кг) встановив новий рекорд Європи у присіданні – 390 кг, взяв “срібло” у жимі – 285 кг, заключна спроба у тязі – 350 кг принесла Володимиру титул чемпіона світу 2018 року, новий світовий рекорд у сумі триборства – 1025 кг.

Микола Бараннік (в.к. 83 кг) виборов срібну нагороду чемпіонату з сумою триборства 910 кг.

Раніше Тетяна Шлопко (в.к. 52 кг) стала бронзовою призеркою світової першості, Владислав Чорний (в.к. 74 кг) – володар малої “бронзи” у присіданні.

Нагадаємо, найкраща тенісистка в історії України, четверта ракетка світу Еліна Світоліна отримала звання заслуженого майстра спорту.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.