Це чиста, повна і безумовна капітуляція – українці про розведення сил у Золотому
29 жовтня, на лінії розмежування у населеному пункті Золоте почалось двостороннє розведення військ.
Як на це реагують українці в сюжеті “Прямого”.
– Це чиста, повна і безумовна капітуляція України.
– Я не можу сказати однозначно, як оцінювати цю ситуацію, Виходячи з того, що ми, громадськість, а не знаємо точно, на яких умовах це відводиться, чи є цей процес дзеркальним.
– Президент Зеленський не служив в армії і не знає, що це таке. У мене двоє моїх рідних і близьких служили і воювали. І прийшли звідти, вибачте, не в кращому обсязі. Я за те, що це неправильно.
– Взагалі я проти розведення військ – так, як це відбувається. Тому що, думаю, російські війська займуть цю територію, де наші війська її покинуть.
– Я як учасник Іловайських подій дуже добре на собі відчувши, що москалям віри немає.
– Це може бути дійсно військова катастрофа для України. По-перше, чим вона закінчиться? Загибеллю військових бригад, які знаходяться безпосередньо на передовій. Це по-перше. По-друге, після цього потрібно буде рятувати ситуацію. І це для тих, хто думає, що вони відсидяться де по домівках і їх не стосуватиметься. Необхідно буде масова мобілізація. І де ми зупинимо ворога? Я навіть боюся прогнозувати, де ми його зупинимо. І після такої великої поразки, я думаю, ми вже будемо готові підписати будь-які умови капітуляції.
Раніше міністр закордонних справ України Вадим Пристайко заявив, що у вівторок процес розведення сил і засобів в Золотому (Луганська область) стартував.
В штабі ООС підтвердили, що о 12 годині 29 жовтня розпочався процес розведення сил з обох сторін (дзеркально) на ділянці у районі населеного пункту Золоте.
У ранковому зведенні штабу ООС йшлося про обстріли у Золотому-4 та Катеринівці.
2 жовтня у Станиці Луганській закінчився перший етап розведення військ.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.