Політика

“Це хайп”: Зеленський відреагував на заяву про тиск з боку влади на телеканал “UA: Перший”

“Це хайп”: Зеленський відреагував на заяву про тиск з боку влади на телеканал “UA: Перший”

Фото: Reuters

Президент Володимир Зеленський відреагував на заяву ведучої токшоу “Зворотний відлік” на телеканалі “UA: Перший” Мирослави Барчук про тиск з боку влади щодо присутності представників “Слуги народу” на ефірах. Він назвав це “хайпом”.

Про це Зеленський заявив журналістам під час робочого візиту на Черкащині, передає “Інтерфакс-Україна”.

За його словами, видається дивною ситуація, за якої державне телебачення скаржиться на тиск з боку держави.

“Я не зовсім розумію, до чого тут я і Офіс президента (до звинувачень Барчук — ред.), але я розумію, що це хайп. Ми нічого не погоджуємо, жодних списків. Тим паче телеканалу суспільного мовлення. Щодо депутатів, то вони можуть ходити або не ходити на ті чи ті ефіри. Мені здається, що вони вільні люди. Але якщо потрібно, щоб я звернувся до голови фракції “Слуга народу” Давида Арахамії, і щоб він тиснув на депутатів, що вони обов’язково повинні ходити до цієї пані, то я можу звернутися. Якщо він скаже, що так можна в них, що такі правила, що вони обов’язково, як солдати, мають туди приходити — ок”, — сказав Зеленський.

Нагадаємо, 12 жовтня у Києві почався саміт “Україна – ЄС”, однак журналістів “Прямого” не допустили на цей захід.

5 жовтня “Прямий” також не акредитували на зустріч президента України Володимира Зеленського з президентом Ізраїля Іцхака Герцоґа.

Раніше у посольстві США засудили відмову в акредитації журналістам “Прямого”.

Крім того, телеканалу “Прямий” відмовили в акредитації на зустріч Володимира Зеленського та Ангели Меркель, а також на заходи за участі президента України і держсекретаря США.

Як відомо, у жовтні 2020 року профільний комітет Верховної Ради позбавив акредитації Слідство.Інфо, Громадське та інші незалежні ЗМІ.

Також стало відомо, що співробітники ДБР почали прослуховувати працівників телеканалу “Прямий”.

3 вересня 2020 року Національна рада з питань телебачення та радіомовленні позбавила “Прямий FM” ліцензії на мовлення.

Раніше повідомлялося, що керівництво ДБР вимагало арештувати “Прямий” канал, щоб припинити його діяльність.

Крім того, керівник слідчої групи ДБР Олег Корецький заявив, що фактичне керівництво Державного бюро розслідувань в особі Олександра Бабікова чинило тиск на слідчих з метою арештувати телеканал “Прямий”.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.