Це примха посадової особи: легендарний кіборг “Адам” прокоментував намагання звільнити його з посади
Герой України, кіборг Євген “Адам” Межевікін, якого зібралися непомітно звільнити з посади заступника начальника управління підготовки однієї з військових частин за профнепридатність, подякував усім за підтримку.
Про це він написав у Facebook.
Межевікін закликав суспільство боротися з тими, хто роз’єднує країну і не мовчати, якщо стає відомо про несправедливість.
“Тому що багато посадові особи були і при старій, і при новій владі! Будьте кулаком, а не розсунутими пальцями!”, – зазначив військовослужбовець.
Він також додав, що як такого тестування на своїй теперішній посаді він не проходив. А результат в “три бали і висновок, що “Адам” не відповідає займаній посаді – це “примха посадової особи в офіцерських погонах”.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.