Політика

Це створення тоталітарної держави: Рева про законопроєкт Зеленського щодо олігархів

Це створення тоталітарної держави: Рева про законопроєкт Зеленського щодо олігархів

Фото: president.gov.ua

Закон президента України Володимира Зеленського щодо олігархів це – закон про концентрацію влади в одних руках.

Про це в ефірі “Прямого” заявив народний колишній міністр соціальної політики України Андрій Рева.

“Зараз ми всі обурюємося з приводу закону про олігархів. І кажемо: ну навіщо це все робити, це ж Антимонопольний комітет, можна внести туди зміни, можна запустити – і все буде працювати… І сміємося над тим, хто подав цей законопроєкт”, – зазначив Рева.

“А може, це ми з вами ідіоти? Тому що ми не хочемо побачити логіку того, що робить Зеленський? Ми прекрасно все бачимо. Це не бачать ті, хто повторюють як папуга про те, що треба боротися з олігархами”, – підкреслив ексміністр соцполітики.

За його словами цей законопроєкт жодним чином не стосується боротьби з олігархами. Рева переконаний, що це поступова узурпація влади.

“Ніякого відношення до боротьби з олігархами цей закон не має. Але цей закон має логіку абсолютну, якщо ми подивимося під тим кутом зору, що це закон про концентрацію влади в одних руках. Якщо ми подивимося за логікою узурпації влади, логікою створення тоталітарної держави і тоталітарної влади, то тоді все стає на місце, тоді все правильно”, – резюмував Андрій Рева.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроєкт №5599 “Про запобігання загрозам національній безпеці, пов’язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)”.

Водночас спікер Верховної Ради Дмитро Разумков переконаний, що у президентському законопроєкті про олігархів існує конфлікт інтересів, оскільки, гіпотетично, олігархи можуть бути в складі РНБО, яке й визначатиме людину олігархом

За словами позафракційного депутата Гео Лероса закон про олігархів є початком диктатури Зеленського.

Натомість ексгенпрокурор України Руслан Рябошапка заявив, що законом про деолігархізацію Зеленський хоче забезпечити собі медіапідтримку з огляду низькі рейтинги напередодні виборів.

Помічник держсекретаря США Деніел Фрід заявив, деолігархізація не повинна стати перерозподілом власності на користь нових олігархів біля влади.

Читайте також: Закон про деолігархізацію виводить з-під удару справжніх олігархів.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.