“Цей грудень буде гарячий”: як відреагували користувачі соцмереж на “формулу Штайнмаєра”
Ukrainian President Volodymyr Zelenskiy reacts during a news conference in Kiev, Ukraine October 1, 2019. REUTERS/Valentyn Ogirenko
Вчора, 1 жовтня, Президент повідомив, що Україна погодила так звану “формулу Штайнмаєра” щодо виборів на окупованому Донбасі.
Зміст “формули” полягає у врегулюванні конфлікту на Донбасі через надання тимчасового особливого статусу окремим територіям. Після проведення на непідконтрольних територіях виборів, легітимність яких мають підтвердити спостерігачі ОБСЄ, заплановано утвердження особливого статусу цих територій.
Цю тему своєю увагою не оминули користувачі соцмереж та активно її продовжують коментувати.
“Прямий” зібрав для вас найцікавіші реакції.

У контексті останніх подій пригадали й Олега Царьова.
Шта? Штайнмаєр(((
Як Ви зрозуміли, провісником “формули Штайнмаєра” був Олег Царьов— Євген Магда (@rozumaha) October 2, 2019
Олександр Бригинець вважає, що такі домовленості суперечать здоровому глузду.
Коротко: формула Путіна-Штанмайєра суперечить і Мінським домовленностям, і Закону про ОРДЛО, і здоровому глузду.
— Олександр Бригинець (@bryhynets) October 1, 2019
З’явились і “фотожаби” щодо цього.

Формула Штайнмайера
Стирив з фб pic.twitter.com/tVXjNkB2Q7— DEmon (@DEmon_CDXLIV) October 2, 2019
Пишуть і так:
Формула Штайнмайєра – це просто! pic.twitter.com/v0GBnokqe0
— київський тремпель імені Тараса Шевченка (@grekhov) October 1, 2019
Яніна Соколова звертається до Володимира Зеленського.


Юзери не втрачають оптимізму та жартують щодо нещодавнього візиту Тома Круза до Києва.

“Формула Штайнмайера” на думку користувачів є результатом голосування “по приколу”.
Як виглядає зараз – план Путіна-Зеленського, частину якого, під назвою “формула Штайнмайера”, підписали вчора – це організація “Придністров’я” на Сході та легалізація анексії Криму через проведення повторного, всесвітньо визнаного, референдуму.
Це результат голосування по приколу— Yes! Dopeless (@_dopeless) October 2, 2019
“Донбас поважає сильних”, – пише Дмитро Лиховий.

Андрій Іллєнко вважає, що це “не мир, а перенесення війни до Києва”.

Порівнюють формулу “Штайнмаєра” з “кватиркою у вікні Овертона”.

Юзери обурені таким рішенням влади.

А Тетяна Чорновол резюмує, що єдиним варіантом є “не допустити голосування у ВР”.

Соня Кошкіна називає вчорашній день “чорним днем в історії”.

Цікавляться хто підписував документ?

“Це держава в державі?”– запитують у коментарях.

Висловлюють і таку думку:

А також вважають, що рішення про вибори є поспішним.

Нагадаємо, Ватажки терористів “ДНР/ЛНР” прокоментували “формулу Штайнмаєра”
Читайте також: Кучма підписав “формулу Штайнмаєра”,
Де-факто Донбас перетвориться в “сіру зону” – Кличко про “формулу Штайнмаєра”
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.