Кучма підписав “формулу Штайнмаєра” – російські ЗМІ
Українська делегація під час засідання Тристоронньої контактної групи (ТКГ) у Мінську підписала “формулу Штайнмайєра”.
Про це повідомляють російські ЗМІ.
Як повідомляється, представник України в ТКГ Леоніда Кучми підписав документ, який був раніше узгоджений радниками голів “нормандської четвірки”.
“Леонід Кучма, який представляє на зустрічі офіційний Київ, поставив підпис під документом, узгодженим раніше радниками голів “нормандської четвірки”, – йдеться в повідомленні.
Також повідомляється, що контактна група погодила умови розведення сил на двох пілотних ділянках в Донбасі. При цьому на зустрічі обмін полоненими за формулою “200 на 70” не обговорювалося.
В офісі президента наразі інформацію не коментують, проте о 19:00 очікується брифінг президента Володимира Зеленського.
Нагадаємо, прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що якщо влада України відмовиться письмово зафіксувати “формулу Штайнмаєра”, яка описує процес надання Донбасу особливого статусу, це істотно загальмує переговорний процес.
19 вересня російське видання “КоммерсантЪ” показало фото з нібито узгодженою ТКГ “формулоюШтайнмаєра”, яку так і не підписали: її текст на 100% збігається з тим, що показав Безсмертний.
Раніше повідомлялося, що на зустрічі радників лідерів країн “нормандського формату” Україна погодила “формулу Штайнмаєра” щодо дії закону про особливий статус Донбасу та розведення військ у трьох ділянках.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.