Цілком можливо, що у грудні розпочнеться процес зняття санкцій з Росії – Олещук
Після переговорів у Нормандському форматі за участі лідерів України, Росії, Франції та Німеччини почнеться процес потступового зняття санкцій з РФ.
Про це заявив політичний експерт Петро Олещук у програмі “Новий день”.
“Якщо у Нормандському форматі щось буде укладено, якійсь домовленності, то очевидно, що Росія зажадає у відповідь демонстрації доброї волі і початку зняття санкцій. Безперечно цей процес почнуть. Зрозуміло, це буде не повне зняття санкцій. Але для Росії важливий сам прецедент і можливість далі розвивати цю тему”, – зазначив Олещук.
Політтехнолог Віктор Уколов висловив думку, що те, що президент Володимир Зеленський у своєму виступі після підписання угоди в Мінську не згадав про безпекові умови означає, що він погодився на проведення виборів в ОРДЛО без виконання безпекових умов.
Нагадаємо, головний редактор “Радіо НВ” Валерій Калниш опублікував документ, який підписали учасники Тристоронньої контактної групи (ТКГ) з врегулювання конфлікту на Донбасі на засіданні в Мінську 1 жовтня.
Раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна погодила текст так званої “формули Штайнмаєра”.
Прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що якщо влада України відмовиться письмово зафіксувати “формулу Штайнмаєра”, яка описує процес надання Донбасу особливого статусу, це істотно загальмує переговорний процес.
19 вересня російське видання “КоммерсантЪ” показало фото з нібито узгодженою ТКГ “формулоюШтайнмаєра”, яку так і не підписали: її текст на 100% збігається з тим, що показав Безсмертний.
Раніше повідомлялося, що на зустрічі радників лідерів країн “нормандського формату” Україна погодила “формулу Штайнмаєра” щодо дії закону про особливий статус Донбасу та розведення військ у трьох ділянках.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.