Учасники нормандського процесу не мають нових меседжів, заради яких треба зібратись – Тука
У сторін нормандського процесу немає якихось нових меседжів, заради яких могли зібратись голови держав-учасників.
Про це на “Прямому” повідомив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука.
“Я не бачу якихось зовнішніх чинників, які б могли зазначити, що у сторін нормандського процесу є якісь нові меседжі, заради яких могли зібратись голови держав для того, щоб обговорити нові ідеї. І, на жаль, я виявився абсолютно правий, бо 2-3 дні тому міністр закордонних справ Росії відверто сказав, що Росія не вбачає необхідності в таких зустрічах. Тобто, нічого нового, у жодної зі сторін нових ідей немає, а зустрічатись заради того, щоб вчерговий раз почути від очільника Кремля “не хочу” – я в цьому сенсу не вбачаю. Треба продовжувати тиск на РФ”, – сказав він.
Президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр заявив, що переговори у нормандському форматі треба активізувати для обговорення миротворчої місії ООН на окупованих територіях Донбасу.
Як раніше повідомив Петро Порошенко, найближчі переговори у нормандському форматі можуть відбутися на початку червня.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.