У 2019 року прикордонники не пустили в Україну 10 тисяч потенційних нелегалів
В 2019 році Державна прикордонна служба відмовила у в’їзді в Україну близько 10 тис. чоловік, які були потенційно нелегальними мігрантами.
Про це повідомляє прес-служба українського уряду.
“Кількість потенційних нелегальних мігрантів, яких з об’єктивних причин не пропустили в Україну, також значно зросла – з 4 тис. 660 іноземців в 2018 році до 10 тис. чоловік в 2019 році”, – йдеться у повідомленні.
Найбільше на українському кордоні не пропустили росіян – понад 3,7 тисячі. За ними в списку йдуть іноземці з паспортами Туреччини, Узбекистану, Азербайджану і Таджикистану.
Кількість затриманих за незаконий перетин або спробу незаконного перетину державного кордону зросла з 1203 людей в 2018 році до 1350 іноземців в 2019 році. Серед них найбільше громадян Туреччини, Молдови, Афганістану, Бангладеш, Росії, В’єтнаму, Іраку, Індії та Шрі-Ланки.
При цьому, 980 незаконних мігрантів затримано на кордоні з країнами ЄС, а 200 і 100 на кордоні з Молдовою і Росією відповідно.
Крім того, в 2019 році було виявлено близько 18 тис. іноземців, які порушили правила перебування в Україні. У цій категорії порушників лідирують росіяни, яких нарахували понад 3,3 тис. чоловік.
Раніше повідомлялося, що Служба безпеки України не знайшла причин не пускати в Україн Башарова, Колесникова та Удовиченко, які виступали в окупованому Криму.
“Пройшла і антиукраїнська норма про фактично повернення проросійських гастролерів на екрани українського телебачення та на концертні майданчики країни. Законопроект скасовує норму про передік осіб, які створюють загрозу національній безпеці. Нова норма, про яку я вже повідомляв на початку тижня, фактично дає можливість всім акторам, співакам, блогерам з держави-агресора безперешкодно потрапляти на українське телебачення. Ба більше, ця норма більше не забороняє цим особам приїжджати до України”, – повідомив політолог Андрій Смолій.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.