У Білорусь залетів “шахед”, біля Мозиря пролунав вибух
Ілюстративне фото
У ніч проти вівторка, 28 січня, засоби протиповітряної оборони в Мозирському районі Білорусі збили російський ударний безпілотник, що залетів туди під час російської атаки на Україну.
Про це повідомив моніторинговий Telegram-канал Беларускі Гаюн.
Там заявили, що російський “шахед” нібито було ліквідовано засобами тамтешньої ППО о 00:55.
Під Мозирем в цей час було чути вибух. При цьому в моніторинговій групі заявили, що через три хвилини після цього “шахед” вже не фіксувався.
Майже опівночі група писала, що “шахед” підлітав до Мозиря, але білоруська військова авіація тоді не була піднята в небо.
Нагадаємо, у Білорусь вночі з 1 на 2 грудня, залетів 31 російський дрон. Шість з них були локаційно втрачено.
Як повідомлялося, вночі проти 20 жовтня до Білорусі з України залетіли щонайменше три російські дрони-камікадзе типу “шахед”, один із них був збитий білоруськими силами ППО над Єльським районом Гомельської області.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.