Новини

У чергах на виїзд з окупованого Донбасу померли двоє людей – ООС

У чергах на виїзд з окупованого Донбасу померли двоє людей – ООС

Прямуючи з тимчасово окупованої території для перетину лінії розмежування, померло двоє громадян України.

Про це прес-центр Операції об’єднаних сил написав у Facebook.

“15 березня 2019 року, о 10:35, на КПВВ “Новотроїцьке” водій таксі повідомив, що під час руху автомобіля від блокпосту “Березове-2″ 64-річний громадянин К. відчув слабкість та втратив свідомість, повідомляє прес-центр”, – зазначається у повідомленні.

Бригада швидкої допомоги, яка прибула за 10 хвилин, на жаль, констатувала факт смерті даного громадянина. Попередній діагноз – інфаркт.

Об 11:20 родичі померлого забрали тіло до тимчасово окупованої території (померлий лінію розмежування не перетинав).

“Водночас, під час проходження на вхід з тимчасово окупованої території КПВВ “Майорське” громадянин України П. об 11:40 втратив свідомість. Реанімаційні заходи, які проводили медики не дали позитивного результату – лікарями констатовано смерть людини”, – повідомляє прес-служба ООС.

Як зазначається, родичі померлого планують перевезти тіло на тимчасово окуповану територію (померлий лінію розмежування не перетинав).

“Українська сторона СЦКК заявляє, що вказані випадки сталися внаслідок того, що представники збройних формувань Російської Федерації продовжують практику створення довгих черг для мирних мешканців під час перетину лінії розмежування. Це практично унеможливлює надання вчасної та кваліфікованої медичної допомоги найбільш незахищеним верствам населення, йдеться у повідомленні”, – наголошується у повідомленні.

Нагадаємо, начальник Генштабу ЗСУ заявив, що Росія сторона завершує формування на кордонах України ударних з’єднань, які разом з частинами спецпризначення за задумом кремлівських стратегів складуть основу сил вторгнення.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.