У Чорному морі стартували навчання НАТО за участі України: перші фото
Про це інформує Армія Inform з посиланням на повідомлення генштабу Військово-Морських Сил Румунії.
“В основі сценарію – елементи операції по колективній обороні, згідно 5-ї статті Вашингтонського договору, а тактичні рамки навчань передбачають дії десанту в умовах гібридної загрози звичайних і воєнізованих сил. Метою навчань, в яких задіяна постійна військово-морська протимінна група, є підвищення рівня взаємодії, а також удосконалення планування та командування спільними силами”, – йдеться у повідомленні.
Як повідомив у Facebook голова спостережної ради Майдану закордонних справ Андрій Клименко з посиланням на інформацію моніторингової групи “Інституту Чорноморських стратегічних досліджень”, Майдану закордонних справ” та редакції blackseanews.net, напередодні до Чорного моря увійшли чотири кораблі 2-ї Середземноморської постійної протимінної групи НАТО.
“Вчора, 21.10.2019, до Чорного моря увійшли кораблі 2-ї Середземноморської постійної протимінної групи НАТО SNMCMG2: Флагман, корабель постачання – ITS Vesuvio (A5329) – Italian Navy, тральщик TCG Amasra (M266) – Turkish Navy, тральщик ESPE Sella (M32) – Spanish Navy, тральщик ITS Numana (M5557) – Italian Navy”, – повідомив Клименко.
Раніше повідомлялося, що Україна, США і Румунія взяли участь у спільних військових навчаннях.
Нагадаємо, 30-31 жовтня до України завітає Генсек НАТО Столтенберг.
Читайте також: Майбутнє України – в НАТО – Порошенко закликав надати дорожню карту членства в Альянсі.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.