Новини

У Держдепі США розглядають можливість розширення Нормандського формату

У Держдепі США розглядають можливість розширення Нормандського формату

Заступник держсекретаря США Девід Гейл заявив, що тривають дискусії про можливість розширення Нормандського формату щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

Про це він заявив під час виступу в Сенаті.

Зокрема, Гейлу в Сенаті поставили питання про те, чи варто США приєднатися до нормандського формату.

“У мене немає відповіді. В цьому відношенні ми дуже близькі з Німеччиною і Францією, ми також говорили з Великобританією. Ми дуже залучені в цей процес. Йдуть дискусії про розширення нормандського формату, ми будемо тримати вас в курсі”, – зазначив він.

Разом з тим Гейл не уточнив, чи йде мова про розширення формату за рахунок США.

Нагадаємо, що саміт “нормандської четвірки”(Україна, РФ, Германія, Франція), який запланований на 9 грудня, відбудеться у Парижі, в Єлисейському палаці.

Голова МЗС РФ Сергій Лавров заявив, зустріч президента України Володимира Зеленського з російським лідером Володимиром Путіним під час “нормандського саміту” в Парижі буде неформальною.

Раніше Зеленський запевнив, що має “план Б” у випадку, якщо переговори у Парижі не матимуть прогресу.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.