Новини

У Дніпрі авто влетіло в зупинку громадського транспорту: загинула жінка

У Дніпрі авто влетіло в зупинку громадського транспорту: загинула жінка

У Дніпрі автомобіль на швидкості влетів у зупинку громадського транспорту.

Про це повідомляє кореспондент “Прямого”.

Як повідомили в Нацполіції в Дніпропетровській області, 4 червня близько 13.00 на вул. Набережна Перемоги в районі ж/м Перемога-2 сталася дорожньо-транспортна пригода за участю автомобіля “Skoda”.

Попередньо встановлено, що автомобіль налетів на зупинку громадського транспорту та перекинувся.

Внаслідок ДТП загинула 60-річна жінка, яка перебувала на зупинці. Ще одна 25-річна жінка, яка стояла на зупинці, та водій автомобіля “Skoda” 1992 року народження отримали травми та були доправлені до лікарні. 

Днепр ДТ Победа, фото

Днепр ДТ Победа, фото

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.286 Кримінального кодексу України.
Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.