У Донецьку підірвали вишку мобільного оператора: з’явилось відео та вимоги до окупантів
Зранку 27 жовтня в окупованому Донецьку невідомі підірвали базову станцію мобільного оператора “Фенікс”, який нелегально працює в так званій “ДНР”.
Про це повідомили ЗМІ терористів.
Причиною вибуху назвали “диверсію”.
Зазначається, що у Пролетарському районі Донецька “можлива деградація сервісів мобільного зв’язку”. На місці події працюють рятувальники та співробітники “МВС”.
Пізніше з’явилось відео вибуху та текст вимоги до терористів.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.