У Донецьку підірвали вишку мобільного оператора: з’явилось відео та вимоги до окупантів

У Донецьку підірвали вишку мобільного оператора: з’явилось відео та вимоги до окупантів
Зранку 27 жовтня в окупованому Донецьку невідомі підірвали базову станцію мобільного оператора “Фенікс”, який нелегально працює в так званій “ДНР”.

Про це повідомили ЗМІ терористів.

Причиною вибуху назвали “диверсію”.

Зазначається, що у Пролетарському районі Донецька “можлива деградація сервісів мобільного зв’язку”. На місці події працюють рятувальники та співробітники “МВС”.

Пізніше з’явилось відео вибуху та текст вимоги до терористів.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.