Суспільство

У Донецьку вибухнула вежа мобільного зв’язку: відео

У Донецьку вибухнула вежа мобільного зв’язку: відео

В інтернеті з’явилося відео, на якому був зафіксований вибух вежі стільникового зв’язку в Донецьку і пояснення причин такого вчинку.

Відповідний ролик оприлюднив користувач Youtube-каналу Костянтин Катишев.

На відео можна побачити, як вибухає вежа стільникового зв’язку, після чого чоловік у чорних рукавичках, стоячи на височині, показує аркуш паперу, на якому викладено мотиви такого вчинку.

“Це зроблено з метою привернути увагу до нелюдських тортур у підвалах МДБ. Жорстоке поводження і прив’язування до кінцівок проводів зі струмом в “народних” республіках стали нормою”, – йдеться у записці.

Автор ролику закликає мешканців Донбасу вийти на акцію протесту проти тортур. Інакше він погрожує позбавити зв’язку “республіку”.

Раніше “Прямий” писав, що троє курсантів одеської Військової академії отримали поранення в результаті вибуху невідомого боєприпасу на території навчального центру вузу в селищі Чорноморське (в Чабанці).

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.