У Донецьку вибухнула вежа мобільного зв’язку: відео
В інтернеті з’явилося відео, на якому був зафіксований вибух вежі стільникового зв’язку в Донецьку і пояснення причин такого вчинку.
Відповідний ролик оприлюднив користувач Youtube-каналу Костянтин Катишев.
На відео можна побачити, як вибухає вежа стільникового зв’язку, після чого чоловік у чорних рукавичках, стоячи на височині, показує аркуш паперу, на якому викладено мотиви такого вчинку.
“Це зроблено з метою привернути увагу до нелюдських тортур у підвалах МДБ. Жорстоке поводження і прив’язування до кінцівок проводів зі струмом в “народних” республіках стали нормою”, – йдеться у записці.
Автор ролику закликає мешканців Донбасу вийти на акцію протесту проти тортур. Інакше він погрожує позбавити зв’язку “республіку”.
Раніше “Прямий” писав, що троє курсантів одеської Військової академії отримали поранення в результаті вибуху невідомого боєприпасу на території навчального центру вузу в селищі Чорноморське (в Чабанці).
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.