У Харкові чоловік в центрі міста відкрив стрілянину по перехожих: перші подробиці
У Харкові поліцейські затримали озброєного чоловіка, який наніс перехожому вогнепальне поранення з травматичного пістолета “Форт”.
Про це повідомляє прес-служба поліції.
“26 серпня о 11-13 до Основ’янського відділу поліції надійшло повідомлення про нібито стрільбу на території майдану Героїв Небесної Сотні та про пораненого внаслідок неї чоловіка. На місце події виїжджало керівництво та слідчо-оперативні групи відділу поліції й патрульні поліцейські. Начальником районної поліції був введений оперативний план “Грім”, в ході якого співробітники Основ’янського відділу поліції разом із патрульними затримали за скоєння злочину 42-річного харків’янина. Правопорушник при собі мав травматичний пістолет “Форт-12”, – йдеться у повідомленні.
З його слів, зброю він знайшов на вулиці. Також до відділу поліції були доставлені три особи, які знаходилися в будівлі.
За попередніми даними, між чотирма чоловіками, які знаходилися у нежитловому помешканні, та перехожим стався конфлікт, в результаті якого один з них здійснив постріл в бік потерпілого. 45-річний громадянин отримав тілесні ушкодження у вигляді рваної рани щоки.
Після отримання медичної допомоги він відмовився від госпіталізації.
За фактом події відкрито кримінальне провадження ч.4 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років. На даний час зловмисник затриманий та утримується під вартою.
Нагадаємо, у місті Джексонвіллі в штаті Флоріда в неділю, 26 серпня, внаслідок стрілянини в торговельно-розважальному центрі загинули люди.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.