У Кабміні стартує проект з запровадження Google-інструментів
У Кабінеті Міністрів України стартував пілотний проект з впровадженню Google-інструментів.
Про це повідомив у Facebook міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет.
“Ми домовилися з Google, нам надають 1000 безкоштовних акаунтів. Перш за все я розраховую на Google Docs і Spreadsheet”, – написав він.
За словами Дубілета, планується впроваджувати Google Forms.
“Зараз, якщо треба зібрати інформацію від інших держорганів або співробітників, на це йде купа часу, тому що інформація збирається через документи і потім систематизується вручну”, – написав він.
Крім цього, офіційно стартували курси навчання перших груп співробітників уряду інструментами Google.
При цьому Дубілет зазначив, що є випадки, коли Google-інструменти можна використовувати і навів приклад інформації з обмеженим доступом.
“Звісно, є випадки, коли інструменти Google використовувати неможна (наприклад, інформація з обмеженим доступом), але таких випадків небагато”, – додав міністр Кабінету Міністрів.
Раніше Дмитро Дубілет повідомив, що в Україні можуть ввести електронну акцизну марку.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.