У Києві біля шести станцій метро встановлять велопарковки
У Києві протягом 2018 та 2019 років поруч зі станціями метрополітену встановлять криті велоперехоплюючі паркінги, які мають забезпечити належні умови організації паркування велосипедів та розвиток велосипедної інфраструктури.
Про це повідомляє прес-служба КМДА.
Отже, паркінги планується розташувати біля шести станцій столичного метрополітену:
– “Теремки”;
– “Виставковий центр”;
– “Васильківська”;
– “Либідська”;
– “Почайна”;
– “Мінська”.
Повідомляється, що на спеціальному велопаркінгу можна буде припаркувати одночасно 20 велосипедів. Паркування буде безоплатним для користувачів велосипедів.
Зазначається, що за умови позитивних результатів очікується встановлення критих велопаркінгів біля всіх станцій метрополітену.
При встановленні критих велопаркінгів на всіх станціях метро щонайменше 1000 осіб матимуть змогу обирати велосипед для щоденних поїздок, що, у свою чергу, допоможе досягнути індикатора стратегії розвитку Києва до 2025 року – 5% поїздок на велосипеді.
15 серпня у Києві презентували громадський проект з прокату велосипедів – “Bike Sharing”.
Ведуча “Прямого” Кароліна Ашіон протестувала нову ініціативу мерії Києва”Bike Sharing”.
Мер Києва Володимир Кличко пообіцяв велосипедні стоянки біля метро та нові велодоріжки для розвитку нового проекту “Bike Sharing”
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.