У Києві частково обмежили рух транспорту по Південному мосту
Від сьогодні у Києві обмежать рух транспорту на Південному мосту до 8 грудня.
Про це повідомляє пресслужба КМДА.
Як зазначається, обмеження пов’язано з тим, що “Київавтодор” буде проводити демонтаж аварійних карнизних блоків.
“З 27 листопада до 8 грудня на естакаді Південного мосту обмежать рух: з 9:00 до 13:00 – у напрямку лівого берега, з 13:00 до 19:00 – у напрямку станції метро “Видубичі”… Щоб менше впливати на трафік, вранці будуть працювати в напрямку лівого берега, а після обіду – у бік станції метро “Видубичі”, – йдеться в повідомленні.
Крім того, у центрі Києва під час новорічно-різдвяних святкувань обмежать рух транспорту.
Нагадаємо, 25 серпня на виїзді з Харкова обвалився автомобільний міст.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.