У Києві чоловік обстріляв школу
У Києві вчора ввечері невідомий чоловік почав стріляти з пістолета в двері однієї зі шкіл Святошинського району.
Про це повідомляє прес-служба Національної поліції Києва.
Зловмисника помітила жінка, яка працює в школі, і викликала поліцію.
Чоловік кілька разів вистрелив з пневматичного пістолета та почав тікати. На місці події пістолет з металевими кулями знайшли і відправили на експертизу співробітники поліцію, які прибули на виклик. У шкільних дверях залишилися сліди від пневматичних куль.

Стрілка затримали недалеко від місця події. Ним виявився 50-річний місцевий житель. За даними правоохоронних органів затриманий не був раніше судимим.
Чоловіка затримали і відкрили кримінальне провадження за статтею “Хуліганство”. За свої дії чоловікові загрожує до 7-ми років позбавлення волі.

Нагадаємо, раніше у Дніпрі невідомий обстріляв групу людей з гвинтівки, внаслідок чого було поранено чотирьох осіб.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.